Єдина Країна! Единая Страна!

Нужен сайт?

 

Як все відбувається:

 • Від думки до справи

  +

  Кожна компанія або бізнесмен початківець повинні мати свій сайт. Будь-який товар або послугу можна ефективно просувати за допомогою сайту в Інтернеті.

  Створення сайту приведе до Вашого бізнесу багато нових клієнтів і істотно підвищить прибутковість. Сайт дозволить заявити про свій бізнес на весь світ і, що не мало важливе, — підвищить авторитет Вашої компанії. Якщо Ви прийшли до тих самих висновків — то, зв'язавшись з нами, Ви на пів дороги до успіху.

  Не відступайте!

 • Бріф — Початок створення

  +

  Студія "Движок" кожен проект створює індивідуально. І починає роботу із заповненого клієнтом бріфа (свого роду анкетування) для того, щоб розуміти цілі і завдання, які повинен вирішувати сайт, і запропонувати Вам краще рішення для цього.

  Після чого ми домовляємося про зустріч з Вами, обумовлюючи зручне для Вас місце і час.

 • Робота над сайтом — Сайт готовий

  +

  На зустрічі, ми обговорюємо заповнений бріф, підбираємо, якщо потрібний хостинг для сайту і доменне ім'я.

  Так само обговорюємо всі нюанси і можливості майбутнього сайту, дизайн, функціональну частину сайту. Після чого клієнт надає передоплату за сайт у розмірі 50% від всієї суми. І студія приступає до роботи, згідно з термінами і раніше обумовленою концепцією сайту.

  Після того, як сайт готовий, перевірений, і протестований в Інтернеті на нашому хостингу, ми демонструємо його Вам. Так само робимо "базове seo-просування" БЕЗКОШТОВНО.

  Ви отримуєте всі адміністративні дані на управління сайтом (якщо була впроваджена cms) і всі права на сайт (на DVD - диску). Після чого проводиться остаточний розрахунок за виконану роботу.

 • Співпраця — Просування сайту

  +

  Щоб сайт був "видимий" пошуковим системам (наприклад: Google і Яндекс, Мета), то по ньому потрібно проводити відповідну роботу і надалі, таку як: додавати матеріали (унікальні статті, корисну інформацію і ін.). Ми зможемо допомогти Вам в цьому, і взяти на себе обслуговування Вашого сайту. Це позбавить Вас від витрати часу і додаткових зусиль на пошуки фахівця - адміністратора.

  Також Ваш сайт потрібно "просувати" в Інтернеті, тобто виводити в першу десятку пошукових систем по певних — ключових запитах. Наша компанія "Движок" пропонує повний комплекс розкручування сайту (просування сайту) і реклами в Інтернеті.

  Як бачите, ми створюємо — "сайти під ключ". І завжди раді Вам допомогти в розробці і подальшій підтримці Вашого web-ресурсу.

Доказом якісної роботи студії можуть служити — відгуки наших клієнтів.


Схема співпраці

 • Створення сайтів в КиєвіРозробка сайтів

  Наша спеціалізація — створення і розробка сайтів.

  Такою діяльністю займаються багато web-студій. Ми розуміємо, що зробити вибір для Вас, це складне завдання і зробимо все можливе щоб завірити Вас в правильності звернення саме в нашу студію.

  Студія "Движок" надає повний комплекс послуг: розробка, підтримка і просування сайту, з можливістю подальшого розміщення сайту на надійному хостингу.Ми нарівні з клієнтом зацікавлені у функціональності і ефективності зробленої роботи, не забуваючи звичайно про дизайн. Створення сайту обов'язково здійснюється з врахуванням принципів роботи пошукових систем.

  Замовляючи у нас розробку сайту, Ви можете бути впевнені у високій якості роботи. Ми робимо сайти будь-якого напряму і рівня складності: сайти візитки, інтернет магазини, корпоративні сайти (сайт компанії).

  Ми прагнемо завжди дотримуватися розробленої концепції і всіх побажань клієнта в ході всього процесу створення веб-сайту.

  Сайт, розроблений нашою студією, — це завжди ексклюзивний дизайн. Ми вважаємо, що сайт як людина, має бути унікальним.

  Цінова політика студії дуже гнучка. Ми сподіваємося, що це допоможе Вам зробити вибір до співпраці з нашою студією і ніколи не шкодувати про правильність вибору.

  Мета нашої роботи — не просто розробка web сайтів. Ми орієнтуємося на створення сайтів, які сприятимуть розвитку вашого бізнесу в мережі Інтернет.

 • Розкручування сайтуПросування сайту, seo

  Створення веб-сайту, навіть з унікальним дизайном, всього лише перший крок до успіху.

  Найголовніше — це розкручування сайту і оптимізація, коли веб-сайт вільно помітний пошуковим системам (Гугл, Яндекс, і іншим.).

  Просування сайту — це постійні (щомісячні) роботи і цілий ряд послуг з досягнення певних позицій в пошукових системах по певних запитах.

  З кожним створеним в нашій студії сайтом, ми БЕЗКОШТОВНО робимо початкове, тобто базове seo просування,але рекомендуємо не зупинятися на цьому.

  Розкручування сайту включає його оптимізацію і просування. Це комплексне рішення дозволить збільшити потік відвідувачів Вашого сайту, людей які шукають саме Ваші товари або послуги, і, завдяки просуванню, вірогідність того, що вони попадуть саме на Ваш сайт, значно збільшується.

  Просування сайтів і їх подальша підтримка є важливою складовою його ефективності і позиції в Інтернет павутині.

  Розкручування сайту в пошукачах дає можливість досягнення кращої позиції в ТОП.

  Щоб просунути Ваш web-сайт на лідируючі позиції співробітники нашої дизайну-студії застосовують SEO — просування сайтів за ключовими словами і ключовими запитами, спеціально підібраними для Вашого сайту.

  Ми дуже відповідально відносимось і гарантуємо правильний підбір ключових запитів і слів, використання на сайті унікального і оптимізованого під ключові запити контента (тексту) сприятиме відмінним результатам просування вашого проекту.

  Навіть скромний і маленький сайт може стати потужним двигуном Вашого бізнесу.

 • Підтримка веб-сайтівПідтримка сайта

  Супровід сайту і його підтримка — елемент комплексного підходу, який ми радимо своїм клієнтам.

  Замовляючи створення і просування сайту в дизайн-студії "Движок", розумно було б доручити нам і подальше обслуговування сайту.

  Здійснюючи роботи по супроводу і підтримці сайтів, ми надаємо наступні послуги:

  Інформаційна підтримка — створення додаткових сторінок сайту, пошукова оптимізація тексту, додавання фотоматеріалів і іншого контента на сайт в обумовленому об'ємі, управління форумами, модулем питання-відповідь (FAQ).

  Дизайн підтримка, включає — зміна дизайну сайту (окремих сторінок), розробка дизайну нових сторінок, обробка фотографій, створення малюнків, розробка логотипу, розробка фірмового стилю, послуги фотографа.

  Технічна підтримка — відстежування коректної роботи всіх технічних параметрів інтернет-ресурсу, додавання нових функцій на сайт, управління хостингом і доменом, резервне копіювання, обслуговування пошти клієнта, копіювання сайту, внесення змін в CMS сайту.

  Маркетингова підтримка — написання унікальних статей, текстів, аудит просування Вашого web-ресурсу і робота з Google Adwords, Yandex Direct, Meta.

1

Ціна сайту

Дизайн студія "Движок" будує свою цінову політику виходячи з параметрів майбутнього сайту, серед яких, — створення дизайну, технічні характеристики веб-сайту, обслуговування і так далі. Остаточна ціна на створення сайту індивідуальна, залежно від того, які вимоги до майбутнього проекту складаються при замовленні сайту.

Вартість створення, розкручування сайту і ціни на обслуговування сайту представлені в розділі "Ціни"

2

Фірмовий стиль

Наша веб-студія займається створенням фірмового стилю для Вашої компанії.

Фірмовий стиль — єдність візуальних і інформативних засобів, за допомогою яких компанії підкреслюють свою індивідуальність, сприяє гарному іміджу, зростанню репутації і збільшенню кількості клієнтів.

3

Як студія створює успішний Інтернет проект

Перше, з чого ми починаємо, — це унікальна ідея. Нам важливо мати чітке уявлення про Ваш бізнес, стратегію розвитку і цілі, заради яких створюється сайт. Після того, як був проведений початковий аналіз Вашої компанії, ми приступаємо до реалізації сайту. Цей етап робіт виконується в тісній співпраці з Вами. В результаті Ви отримуєте логічний сайт з ексклюзивним дизайном.

Після створення сайту, ми розробляємо план просування в мережі Вашого сайту і надаємо стратегію майбутньої маркетингової роботи, повністю погоджуючи з Вашими цілями. Після проведення маркетингової кампанії Ви отримаєте детальну статистику і звіти про виконану роботу.

Завантажити бриф по розробці сайту Online store "Respectum"