Етапи розробки сайту

Для ясності і прозорості нашої роботи, ми максимально доступно опишемо Вам, як відбувається розробка дизайну і створення сайтів, взаємодія з клієнтами в нашій студії веб дизайну.

 • Перший крок

  +

  Ви вирішили замовити свій сайт.

  Зв'язуєтеся з нами. Після цього в слушний для Вас час ми відвідаємо Ваш офіс з бріфом для створення сайту і надією, що у Вас є чіткі побажання, текстове і графічне наповнення для сайту Вашої компанії. Тобто цей етап можна назвати знайомством і збором інформації, де ми взнаємо всю необхідну інформацію по сайту, ваші переваги, виявлення програмних вимог до створюваного сайту. Уточнюємо чи є у Вас доменне ім'я і хостинг для сайту Вашої компанії.

  Послуга хостингу і доменного імені.

  Оскільки ми надаємо комплексні рішення і тільки створенням сайту ми не обмежуємося, а робимо сайт "під ключ", то це поширюється також і на послуги придбання доменного імені і хостингу для Вашого сайту, якщо в цьому є необхідність. Ми можемо узяти на себе незручності, пов'язані з покупкою і пошуком надійного, швидкого, захищеного, хостинг-провайдера. Ми співробітничаємо і радимо провідного українського хостинг-провайдера MiroHost і реєстратора доменних імен — imena.ua. Після обговорення уточнюються терміни здачі проекту. На даному етапі характерна велика кількість пропозицій і узгоджень з обох боків.

 • Початок розробки сайту

  +

  Дизайнер, використовуючи підготовлену Вами інформацію і Ваші побажання по дизайну і функціональності веб-сайту, думає над концепцією сайту.

  Адаптація елементів фірмового стилю клієнта для сайту. Не зайвий раз буде сказати про те, що для будь-якого продукту важлива візуальна складова. Адже саме на вигляд складається перше враження про компанію, про її продукт. Важлива не лише хороша креативна ідея, але і адекватна професійна реалізація цієї ідеї.

 • Робота над дизайном

  +

  Розробляється дизайн Вашого сайту (одна або дві дизайн-концепції, веб-дизайну), який створюється на підставі вимог і пропозицій замовника, обумовлених раніше. У сучасному дизайні багато різних стилів (сучасний, готичний, гламурний, бароко, стильний, древній, гань-тік, інноваційний), і лише максимально узагальнивши стилі можна створити оригінальний, унікальний дизайн. В результаті клієнт отримує рішення, яке має наступні характеристики:

  естетично вивірений стиль;

  оригінальний дизайн;

  оформлення вдало підкреслює фірмовий стиль корпоративного ресурсу;

  Web-дизайн служить одній меті, — щоб у відвідувача сайту, Вашого майбутнього клієнта, залишилося про Вас хороше враження. Ми, відштовхуючись від цього, дотримуємося принципів при дизайні сайтів - «зручність, стільность, простота».

  Дизайн оцінюється замовником. Після уточнень, дизайн остаточно затверджується і передається на верстку.

 • Установка CMS і наповнення контентом

  +

  Окрім дизайну і текстового наповнення, будь-який сайт має свою технічну платформу, тобто систему управління. Виконаний фахівцями дизайн необхідно вписати в цю систему, для чого потрібно зробити специфічні дії з переведення дизайну сайту в певний код. Цей процес називається htlm-версткою. Верстка має на увазі структуризацію дизайну сайту і прописування всіх його складових частин в особливу таблицю. Окрім цього, HTLM - код повинен пройті ще один процес — процес оптимізації

  Встановлюємо систему управління сайтом (CMS)

  Професійно обробивши дизайн сайту, тобто інтегрувавши його в систему управління сайтом, ми добиваємося злагодженої взаємодії системи управління зі всіма частинами дизайну сайту, що полегшує функціонування сайту і внесення подальших змін в його дизайн або наповнення.Так само ми дописуємо нестандартні функції і відлагоджуємо скрипти сайту.

  Перевірка функціонування створеного сайту

  Ми гарантуємо якісне виконання робіт і проводимо подвійне тестування розробленого сайту. Перший повний перегляд направлений на виявлення можливих неточностей або дрібних недоліків. Друге тестування проводиться, відповідно, після їх усунення перед презентацією сайту замовникові. Сайт наповнюється контентом (інформацією з врахуванням оптимізації під пошукові системи).

  Проводиться "базовое" SEO-просування

  Додавання сайту у всі значимі пошукові системи.

  Додавання сайту в 25 Інтернет-каталогів.

 • Здача готового сайту замовникові

  +

  Після того, як клієнт схвалив дизайн сайту і завершилося його інформаційне заповнення, ми міняємо точку локації створеного сайту, розміщуючи його на хостингу.

  Підтримка і супровід

  Власний сайт вимагає повноцінної роботи по його розвитку. Цей процес віднімає робочий час співробітників компанії клієнта. Якщо Вас не влаштовує така ситуація, то Ви завжди можете розраховувати на нашу послугу абонентського обслуговування сайту (додавання, видалення, оновлення інформації на сайті, з врахуванням пошукової оптимізації, так само реєстрація в каталогах сайту і інші послуги).

  Після оплати вартості веб-сайту, Ви отримуєте документацію і паролі доступу до редагування Вашого сайту.

  Розробка сайту завершена. Він готовий цілодобово представляти Ваші інтереси в Мережі, шукати нових клієнтів без вихідних, відпусток, хвороб і псувати нерви Вашим конкурентам.

Наші клієнти можуть завжди поглянути роботу над створюваним веб-сайтом прямо на нашому сайті студії: