Asseco Group – Certum | Розробка сайтів Київ, просування сайтів | Студія "Двіжок"

SSL сертифікати від європейського виробника

Наша компанія співпрацює з великою європейською компанією Asseco Group, одним із найвідоміших у Європі сертифікованих центрів – Certum.

SSL-сертифікат – цифровий підпис, який дозволяє веб-клієнту (інтернет браузеру користувача) та веб-серверу переконатися в автентичності один одного та обмінюватися інформацією у зашифрованому вигляді. SSL — це спеціальний протокол для цього використовується спеціальний протокол. Таке шифрування забезпечує встановлення безпечного з'єднання та дозволяє зберегти конфіденційність та цілісність даних у момент їх передачі.

За допомогою SSL-сертифіката ви забезпечуєте повну безпеку під час обміну інформацією. Принцип роботи SSL-сертифіката визначається трьома факторами:
Справжність даних — SSL-сертифікат підтверджує, що при обміні інформацією клієнт дійсно отримує дані з домену, на якому розміщено сайт, що належить компанії.
Конфіденційність – за допомогою шифрування SSL дані передаються таким чином, що їх неможливо перехопити в момент передачі.
Цілісність інформації – завдяки SSL з'єднанню дані не можуть бути спотворені під час сеансу їх передачі.
Встановивши SSL-сертифікат на свій сайт, ви зможете здобути довіру відвідувачів. Те, що ваш сайт безпечний, означає, що ви готові до серйозної довгострокової співпраці і що ви піклуєтесь про клієнта з самого початку ваших ділових відносин.

Наявність SSL-сертифіката на сайті тепер впливає на позицію у пошуку Google, згідно з офіційною заявою компанії. Таким чином, сертифікат не тільки допоможе вам забезпечити безпеку свого сайту, але й залучити більше відвідувачів.