Типи сайтів у студії «Двіжок» | Розробка сайтів Київ, просування сайтів | Студія "Двіжок"

Типи сайтів у студії «Движок»

Кожен проект у студії — індивідуальний. Але для зручності наших замовників ми умовно розділили їх на категорії. У цих категоріях описані всі можливості сайтів.

Ми пропонуємо найкраще співвідношення ціни та якості на ринку.

сайт візитівка

Використовується як для компаній-початківців, так і для фізично осіб, які бажають опублікувати в інтернеті свою інформацію або донести до користувачів свої послуги, товари.

Сайт Візитка може складатися з декількох сторінок. Як правило, це 1-10 сторінок. Сайт-Візитка є найкоротшим, але інформативним
сайтом.

Просування сайту Візитка, або, як ще називають, розкрутка сайту, є найпростішим з погляду сео. По-перше, оптимізувати сайт, де до десяти сторінок набагато легше, ніж 50-150 сторінок тексту. По-друге, як правило, коли людина замовляє сайт Візитку, найчастіше тематика сайту унікальна, що дуже важливо.

Замовити Сайт Візитка можна у нас за найнижчою ціною .

сайт компанії

Якщо у Вас є власний бізнес, і Ви хочете розвивати його за допомогою Інтернету, то сайт «Компанія» це найкращий варіант ефективного засобу рекламування своїх товарів чи послуг для залучення клієнтів. Пакет «Компанія» включає оптимальний перелік функціональних модулів.

Як і в інших наших проектах унікальний дизайн Вам забезпечений.

Такий сайт містить повну інформацію про організацію: цілі, завдання, політика, принципи роботи, плани на майбутнє тощо. Даний тип сайту підходить середнім та великим компаніям, які бажають розширити сфери своєї діяльності.

Замовити Сайт Компанія можна за нас за ціною.

сайт престиж

Сайт «Престиж» — це оптимальне рішення для всіх компаній, які хочуть стати лідерами у своїй сфері бізнесу.

Переможцем виявляється той, хто може завжди бути на крок ближче до своїх клієнтів. І якщо клієнт проводить значну частину часу в інтернеті, значить компанії просто необхідно відкривати свою «філію» в мережі. У практиці є приклади, коли клієнт замовляє в одній студії дизайн, у другій – хостинг, а в третій – програмування. Але для клієнта найкраще все
всі роботи доручати одній компанії, тобто «замовити сайт під ключ».

Цей тип сайту підходить для середніх і великих компаній, а також для інформаційних агентств.

Замовити Сайт Престиж можна за нас за ціною.

інтернет-магазин

Інтернет-магазин — це представництво компанії в мережі, збільшення прямих продажів та важливий інструмент маркетингу. Розміщення торгового майданчика,
віртуального магазину в інтернеті має незаперечні переваги перед традиційними формами реалізації товарів та послуг.
Інтернет-магазин має унікальні можливості:

широка та постійно зростаюча клієнтська база;

зручність в обслуговуванні та представленні товарів;

мінімальні витрати на обслуговування та багато іншого.

Інтернет-магазин — це представництво компанії в мережі, збільшення прямих продажів і важливий інструмент маркетингу.
Створення інтернет магазину «під ключ» вимагає значно менших коштів, ніж будівництво та ремонт «під ключ» реального магазину.
Замовити Інтернет-магазин можна за нас за ціною.