Етапи розробки сайту | Розробка сайтів Київ, просування сайтів | Студія "Двіжок"

Етапи розробки сайту

Для ясності та прозорості нашої роботи ми максимально доступно опишемо Вам, як відбувається розробка дизайну та створення сайтів, взаємодія з клієнтами в нашій студії веб дизайну.

Ви вирішили замовити свій сайт.

Зв'язуєтесь з нами. Після цього у зручний для Вас час ми відвідаємо Ваш офіс з брифом для створення сайту та надією, що у Вас є чіткі побажання, текстове та графічне наповнення для сайту Вашої компанії. Тобто цей етап можна назвати ще знайомством та збором інформації, де ми дізнаємося всю необхідну інформацію по сайту, ваші уподобання, виявлення програмних вимог до сайту, що створюється. Уточнюємо, чи є у Вас доменне ім'я та хостинг для сайту Вашої компанії.

Так як ми надаємо комплексні рішення і на одному створенні сайту ми не обмежуємося, а робимо сайт «під ключ», це поширюється також і на послуги придбання доменного імені та хостингу для Вашого сайту, якщо в цьому є необхідність. Ми можемо взяти на себе незручності пов'язані з покупкою та пошуком надійного, швидкого, захищеного хостинг-провайдера. Ми співпрацюємо та радимо провідного українського хостинг-провайдера та реєстратора доменних імен України. Після обговорення уточнюються терміни здачі проекту. На даному етапі характерна велика кількість пропозицій та погоджень з обох сторін.

Розробляється дизайн Вашого сайту (одна або дві дизайн-концепції, веб-дизайну ), що створюється на підставі вимог та пропозицій замовника, обумовлених раніше. Обговорені раніше. У сучасному дизайні багато різних стилів (сучасний, готичний, гламурний, бароко, стильний, стародавній, хай-тек, інноваційний), і лише максимально узагальнивши стилі, можна намалювати оригінальний, унікальний дизайн. В результаті клієнт отримує рішення, яке має такі характеристики:

естетично вивірений стиль;

оригінальний дизайн;

оформлення вдало підкреслює фірмовий стиль корпоративного ресурсу;

Web-дизайн служить однієї мети, щоб у відвідувача сайту, Вашого майбутнього клієнта, залишилося про Вас хороше враження. Ми, відштовхуючись від цього, дотримуємося принципів дизайну сайтів — «зручність, стильність, простота».

Дизайн оцінюється замовником. Після уточнень дизайн остаточно затверджується і передається на верстку.

Крім дизайну та текстового наповнення, будь-який сайт має свою технічну платформу, тобто систему керування. Виконаний фахівцями дизайн необхідно вписати в цю систему, для чого потрібно вчинити специфічні дії щодо переведення дизайну сайту в певний код. Цей процес називається HTLM-версткою. Верстка передбачає структурування дизайну сайту та прописування всіх його складових частин у спеціальну таблицю. Крім цього, HTLM-код має пройти ще один процес — процес оптимізації.

Встановлюємо систему керування сайтом (CMS)

Професійно обробивши дизайн сайту, тобто інтегрувавши його в систему управління сайтом, ми домагаємося злагодженої взаємодії системи управління з усіма частинами дизайну сайту, що полегшує функціонування сайту та внесення наступних змін до його дизайну або наповнення. Також ми дописуємо нестандартні функції та налагоджуємо скрипти сайту .

Перевірка функціонування створеного сайту

Ми гарантуємо якісне виконання робіт та проводимо подвійне тестування розробленого сайту. Перший повний перегляд спрямовано виявлення можливих неточностей чи дрібних недоліків. Друге тестування проводиться відповідно після їх усунення перед презентацією сайту замовнику. Сайт заповнюється контентом (інформацією з урахуванням оптимізації під пошукові системи).

Робиться «базове» SEO-просування

Додавання сайту до всіх значних пошукових систем.

Після того, як клієнт схвалив дизайн сайту та завершилося його інформаційне заповнення, ми змінюємо точку локації створеного сайту, розміщуючи його на хостингу.

Підтримка та супровід

Власний сайт вимагає повноцінної роботи щодо його розвитку. Цей процес забирає робочий час працівників компанії клієнта. Якщо Вас не влаштовує така ситуація, Ви завжди можете розраховувати на нашу послугу абонентського обслуговування сайту (додавання, видалення, оновлення інформації на сайті, з
врахуванням пошукової оптимізації, так само реєстрація в каталогах сайту та інші послуги).

Після оплати вартості веб-сайту, Ви отримуєте документацію та паролі доступу до редагування Вашого сайту.

Розробка сайту завершено. Він готовий цілодобово представляти Ваші інтереси в Мережі, шукати нових клієнтів без вихідних, відпусток, хвороб та псувати нерви Вашим конкурентам.

Наші клієнти можуть завжди подивитися роботу над створюваним веб-сайтом прямо на нашому сайті студії: