Адаптивність сайту | Розробка сайтів Київ, просування сайтів | Студія "Двіжок"

Адаптивність сайту

Як ваш сайт виглядає на планшеті чи телефоні?
Якщо у Вас не Адаптивний сайт, сайт виглядає некоректно, коли відображається контент на смартфонах або на планшеті. Це дуже погано для конверсії. Тобто Ви втрачаєте потенційних клієнтів.

Бурхливе зростання ринку мобільних пристроїв

За останні роки ринок продажів мобільних пристроїв розвивається шаленими темпами. У 2010 році продаж смартфонів вперше випередив продаж ноутбуків і стаціонарних ПК!

Бурхливе зростання ринку мобільних пристроїв

Доступність мобільного інтернету призводить до того, що використання планшетів та смартфонів для виходу в Інтернет зростає буквально у геометричній прогресії. Вже зараз мобільні пристрої за кількістю трафіку для багатьох сайтів випереджають настільні комп'ютери.

Що таке адаптивний дизайн?

Адаптивний дизайн передбачає створення єдиного гнучкого макета сайту, в якому підтримується практично будь-які пристрої. При такому підході веб-сторінки підлаштовуватимуться під будь-які розміри екрана, зберігаючи при цьому відмінний зовнішній вигляд. Вміст вашого сайту динамічно змінюватиметься при збільшенні або зменшенні розмірів вікна браузера.

Адаптивність вашого сайту

Адаптивність вашого сайту

Рекомендації Google щодо Адаптивного дизайну

Рекомендації Google з приводу Адаптивного дизайнуКомпанія Google — законодавець на ринку пошуку та пошукової оптимізації — настійно рекомендує використовувати адаптивну верстку під час створення сайтів. Користувачі пошуку повинні отримувати весь контент у коректному вигляді незалежно від того, які пристрої для виходу в Інтернет вони використовують. Отже, сайти з чуйним дизайном будуть розміщені вище в результатах мобільного пошуку. І це лише початок.

Збільшення конверсії за допомогою адаптивного дизайну

Оцінити плюси адаптивного дизайну з погляду бізнесу легко. Сайти, що використовують адаптивну версію, у кілька разів підвищують конверсії серед власників мобільних пристроїв, що веде до збільшення продажів товарів чи послуг через Інтернет.</span >

Поговоримо про вартість

Коли йдеться про вартість, не забувайте, що довгострокові вигоди від використання адаптивного сайту значно знижують витрати на його обслуговування.
Однак спочатку розробка вимагатиме більше фінансових та тимчасових вкладень, ніж створення простого ресурсу.

Ваш існуючий сайт не адаптивний – і ви втрачаєте потенційних клієнтів. Дизайн студія “Двигун” може це виправити!

Ваш сайт стане адаптивним і буде гармонійно виглядати на:

— Настільних ПК
— Планшетах
— Сучасні смартфони

Вартість зміни не адаптивного сайту в адаптивний зазвичай залежить від верстки, складності дизайну, «механізмів» в існуючих сайтах.

Терміни зміни сайту від 14 до 30 днів. Вартість від 900$ до 1500$

Студія дизайну «Двіжок» готова докладно розрахувати вартість та терміни зміни Вашого сайту. Всі роботи будуть виконані у нас на хостингу – тобто ваш сайт буде незмінний до завершення робіт.