Bitrix24 — хмарна CRM система для бізнесу | Розробка сайтів Київ, просування сайтів | Студія "Двіжок"

Bitrix24 — найкраща хмарна CRM система для бізнесу

Зручна CRM, конструктор сайтів та інтернет-магазинів, система управління проектами, контакт-центр (чати та зворотній дзвінок від усіх сучасних месенджерів в одному вікні) та єдиний простір для спілкування всіх співробітників компанії. Створіть Бітрікс24 безкоштовно!
Існують різні тарифні плани. Все дуже доступно!

Бітрікс24.CRM допомагає продавати більше:
— Усі дзвінки, листи, чати з клієнтами на сайті та в соцмережах зберігаються у CRM
— Безкоштовний онлайн-чат на сайті. Всі повідомлення з чату на сайті потрапляють у CRM та розподіляються між менеджерами. Контакти клієнта і все листування зберігаються. Такий чат можна легко додати до будь-якого сайту. Безкоштовно.
— CRM сама веде клієнта по вирві: від холодного контакту до успішної угоди
— Роботи надсилають клієнтам листи, sms та автоматизують продажі.
— CRM-маркетинг допомагає посилити первинні та повторні продажі.
— Проста CRM. Ви бачите, скільки запитів в обробці, на якій стадії і хто ними займається в даний час. Використовуйте канбан (дошка) для того, щоб бачити всі рухи угод.
— Картка CRM. Видно вся історія угоди: від першого запиту клієнта (тексти листів, sms та чатів, запису дзвінків та зустрічей) до оцінки ним роботи ваших співробітників.
— Генератор продажів. За одним кліком Бітрікс24 створить повторні угоди з вашими клієнтами та передасть їх менеджеру у роботу. А менеджер надішле інформацію із привабливими пропозиціями «старим» покупцям.
— Документи в CRM.Друкуйте акти, рахунки, довіреності, товарні накладні за своїми шаблонами або користуйтеся готовими. Довірте роботам створювати договори, рахунки, акти. Надсилайте їх по email, у чаті або посиланням у SMS.
— CRM для послуг. Власники та менеджери автосервісів, салонів краси, клінік можуть вести розклад роботи майстрів та зайнятості ресурсів, пропонувати послуги бронювання. За допомогою CRM-маркетингу надсилайте нагадування клієнту на телефон (голосове повідомлення або SMS) та на email.
— Бекофіс 1С. Не виходячи з Бітрікс24, відкривайте додаток 1С у картці CRM. Заповнюйте накладні, формуйте рахунки та акти у звичному інтерфейсі 1С та надсилайте їх клієнту.
— Сайти в CRM. За 15 хвилин створіть свій сайт чи лендінг. Налаштуйте роботів із замовленнями в CRM, встановіть віджети онлайн-чату та соцмереж, створіть форми для заповнення.
— CRM-аналітика. Готові звіти з продажу та роботи менеджерів допоможуть приймати правильні управлінські та кадрові рішення.
— Наскрізна аналітика. Тільки Бітрікс24 безкоштовна і не вимагає інтеграції. Отримуйте відповіді на питання щодо окупності рекламних каналів та ефективності трафіку.
— Тунелі продажів. Швидке та зручне налаштування вирви продажів між різними стадіями з вбудованим генератором продажів.
— Обмін даними з 1С. Ви можете налаштувати двонаправлений обмін даними (товари, контакти, компанії, замовлення) з 1С у реальному часі.
— План продажу та звіти. Розподіляйте план між співробітниками, стежте за навантаженням на менеджерів та аналізуйте продажі.
— Автоматизація продажів. Роботи CRM надсилають клієнтам листи, sms, голосові повідомлення, показують рекламу, ставлять завдання менеджерам.
— CRM-маркетинг. Розсилки e-mail, sms, реклама з персональними пропозиціями під різні сегменти ваших клієнтів посилять первинні та повторні продажі.
— Дзвінки з CRM. Ви орендуєте номер або підключаєте телефонію, і всі дзвінки і записи розмов зберігаються в CRM.
— Листи з CRM. Лист клієнту надсилається прямо з CRM. Отримання та прочитання листа фіксується. Все листування зберігається.
— Мобільна CRM. Залишайтеся завжди на зв'язку та керуйте продажами з будь-якої точки світу! Безкоштовний додаток для iPhone та Android.

Коробна CRM – це точна копія хмарної версії сервісу, з якою можна працювати одразу після встановлення на сервері. Система включає всі необхідні інструменти для організації роботи відділу і автоматизації продажів.
— Встановлюється на сервер компанії чи свого провайдера
— Індивідуальні налаштування бізнес-логіки та інтерфейсу
— Більше можливостей та інтеграцій, ніж у хмарній версії
— При переході з хмарного Бітрікс24 дані зберігаються
— Інтегруйте Бітрікс24 з 1С:ЗУП та показуйте співробітникам розрахункові листки та залишки по відпустках.
— 1С-Бітрікс24 надійно працює на будь-яких зручних для вас платформах (UNIХ та Windows).
— Ваші фахівці та наші партнери можуть суттєво доопрацьовувати можливості 1С-Бітрікс24 під індивідуальні потреби та бізнес-логіку вашої компанії.
— Якщо ви маєте філії, яким необхідно мати свій внутрішній сервіс і при цьому координувати роботу з усією компанією, використовуйте багатодепартаментність.
— Використовуйте безкоштовний та налаштований для оптимальної роботи з продуктами 1С-Бітрікс наш віртуальний сервер.

Часто виникає багато різних бізнес-завдань, які не вирішуються стандартними засобами хмарного сервісу. Допоможуть програми!